Jakiś czas temu na zaproszenie konsultantek ślubnych z firmy Czyni Cuda zostałam zaproszona na cykliczne spotkanie branży ślubnej na Śląsk, do Katowic.

Spotkania o nazwie Wedding Brunch odbywają się dzięki dziewczynom regularnie i mają na celu nie tylko zintegrować branżę w tamtych rejonach, ale i w pysznym śniadaniowym klimacie nauczyć czegoś o marketingu, reklamie i innych sprawach, które mogą przydać się do prowadzenia biznesu. Ja miałam swoje pięć minut i przygotowałam wykład o seo. 

Cieszę się zawsze mogąc być częścią takich inicjatyw. Dlatego zgodziłam się bez wahania i 13 lutego jechałam wraz z moim mężem do Katowic z wykładem, który tworzyłam, zmieniała chyba z 356 razy ;).

Oczywiście miałam tysiące pomysłów na to, co przedstawię. W ostateczności skupiłam się jednak na tym, co przedsiębiorca może zrobić z tekstem, by pozyskać klientów pośrednio i bezpośrednio.

O czym był wykład? O tym, że gdy piszemy jakikolwiek tekst – powinniśmy najpierw myśleć o naszych klientach, którzy będą go czytać, a potem dopiero o  algorytmach i innych robotach. Dlaczego? Bo roboty działają tak, jak nastawią je ludzie, którzy wiedzą, czego inni ludzie potrzebują. Proste 🙂 Oczywiście możecie liczyć na to, że niebawem napiszę o tym teksty 🙂

Teraz zachęcam do obejrzenia kilku zdjęć

plakat imprezy cyklicznej wedding brunch

kawiarnia szkolenie dla branży ślubnej

szkolenie uczestnik pije kawę

szkolenie trener opowiada

szkolenie uczestnicy

szkolenie wykład

zdjęcie slajdu na szkoleniu

treener na szkoleniu poleca książki z marketingu

trener na szkoleniu poleca książki

książka polecana na szkoleniu

szkoleniowiec trener

A na koniec pyszne jedzenie i jedna z najlepszych kaw jakie piłam 😀

Uwielbiam takie spotkania i chętnie biorę w nich udział, zarówno jako uczestnik jak i osoba, która wykłada. Mam nadzieję, że będę mogła Wam jeszcze nie raz przedstawić takie relacje.

Aniu, Kasiu – dziękuję za zaproszenie 🙂 A wszystkim uczestnikom – za przybycie, liczne pytania, rozmowy i kontakt nawet po szkoleniu 🙂

Pozdrawiam,

Marysia


Organizacja – Ania i Kasia, Czyni Cuda

Miejsce – Kawiarnia Cyrulik Śląski Cafe

Zdjęcia – Karol Wawrzykowski www.wawrzykowski.pl 


2 Komentarze

Ania · 26 lutego 2018 o 21:57

Świetny wykład! Musisz częściej dawać się namówić do roli trenerki!

    Maria Wawrzykowska (ProjektSłowo) · 26 lutego 2018 o 22:51

    Aniu dziękuję Ci bardzo – to dla mnie bardzo ważne, że akurat Ty, jako organizatorka, jesteś usatysfakcjonowana 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.