Szkolenie o social mediach dla branży ślubnej

Kto wnikliwie śledzi moje poczynania i te osoby, które dokładnie przeczytały moją historię wiedzą, że kocham szkolić.

Dzielenie się swoimi doświadczeniami, umiejętnościami to mój żywioł. Od dawna lubiłam uczyć i siebie, i innych. Dlatego moja ścieżka kariery zaczęła się od tego, że miałam być nauczycielką, a potem wszystko potoczyło się inaczej. Ale jak się okazało – właśnie tak, że gdzieś to dzielenie się wiedzą ciągle jest przy mnie. Ale do rzeczy, bo po co komu takie wynurzenia.

Znowu szkolę! Tak, tym razem można powiedzieć, że powróciłam do źródeł, bo zostałam zaproszona do udziału w szkoleniach prowadzonych przez … Akademię Pani Spinki. Są to szkolenia, które wiele, wiele lat temu wprowadzałam wspólnie z Kariną Ciosk (właścicielką Agencji Spinki) na rynek. Byłyśmy wtedy drugą agencją ślubną w kraju, która rozpoczynała program szkoleń dla przyszłych konsultantów ślubnych, wtedy jeszcze pod nazwą Perfect Moments. A dziś – jest to najstarsza szkoląca agencja ślubna w kraju! Dlatego niezmiernie mi miło, że pewnego dnia Karina zaprosiła mnie bym i ja dodała kilka słów od siebie na szkoleniu.

O czym mówiłam? Pokazałam, że media społecznościowe, a szczególnie Facebook i Instagram, to idealne miejsce do tworzenia społeczności przez młode agencje ślubne. Rozbudzałam fascynacje tymi mediami i udowadniałam, że tylko autentyczne działania w social mediach mogą dać prawdziwe rezultaty. Starałam się obalać mity i pokazałam w jaki sposób działać, by zgromadzić wiernych fanów i rozkochać ich w swojej firmie.

Każdy, kto kiedykolwiek stał przed większą czy mniejszą publicznością wie, że dużo zależy właśnie od niej. I pewnie dlatego tak dobrze się czułam, bo po pierwsze energia uczestniczek szkolenia mi się udzieliła. A po drugie – miło jest wrócić w “stare mury”. Dodatkowo tego dnia świeciło słońce, a kawa dddsmakowała wybornie. I dlatego 2 h trwało zanim skończyłam gadać 😉

Zanim rozpocznie się szkolenie – czas na pogawędki z grupą 😀

Czas zaczynać!

Atmosfera była luźna co, nie ukrywam, sprzyjało szkoleniu 😀

Jeśli przypadkiem szukasz szkolenia dla konsultantów ślubnych – polecam, bo już niebawem kolejne terminy i miejsca. Wszystko można zobaczyć na stronie Spinek:

Terminy kolejnych szkoleń w Agencji Spinki

A w najbliższym czasie, dokładnie 9 września, będę szkolić kolejne uczestniczki Akademii Pani Spinki. Ciekawe z kim się spotkam już za kilka dni 🙂

Fot. Karol Wawrzykowski <3 www.wawrzykowskiteam.pl