Miło mi Cię powitać na mojej stronie. Nazywam się Maria Wawrzykowska i jestem copywriterem.

O tym co robię i robiłam przeczytasz w zakładce PORTFOLIO

Tutaj chciałam, byś dowiedział się, kto stoi za Projektem Słowo 😀


TROCHĘ HISTORII

 

 • Z wykształcenia jestem polonistką. Studia wybrałam świadomie marząc o etacie nauczycielki. Jak się jednak okazało – nie do końca odnalazłam się w edukacji szkolnej, chociaż kocham uczyć kogoś i siebie, uwielbiam wykładać i dzielić się wiedzą. Pewnie dlatego możesz zobaczyć mnie w roli wykładowcy i prelegenta.

 

 • Chcąc poszerzać moją wiedzę kilka lat temu zrobiłam specjalizację z logopedii ogólnej.

 

 • Pracowałam jako nauczyciel języka polskiego jako obcego, szkoleniowiec a nawet byłam autorem i współautorem różnych szkoleń.

 

 • Pracowałam jako konsultantka ślubna, dziennikarka i felietonistka, a nawet stylistka w salonie sukni ślubnych.

 

 • Od kilku lat pracuję z moim mężem w jednym z najpiękniejszych zawodów świata – jako fotograf ślubny i rodzinny.

 

 • Miałam nawet krótki epizod i byłam managerem polskiego poety (niestety, byłam kiepska, bo nikt o nim nie słyszał ;).

 

 • Kiedyś miałam nawet być prezenterką w TV, ale ostatecznie nią nie zostałam.

 

 • Mam długą listę zawodów, które wykonywałam i zleceń, których się podejmowałam. Bo lubię się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty.

TROCHĘ O MNIE

 • Ale po co piszę o swoich zawodach? Bo wszystko co w życiu robiłam łączyła jedna ważna dla mnie cecha – lubię zmieniać, naprawiać, udoskonalać.

 

 • Wszędzie, gdzie pracowałam, od razu zaczynałam od podstawowych spraw – co mogę wnieść od siebie, aby usprawnić pracę, ulepszyć wygląd, poprawić wyniki, etc. A czym to osiągnąć, jak nie słowem? Zmiana strony, dodanie nowych dokumentów, stworzenie ciekawej oferty niejednokrotnie sprawiało, że praca szła lepiej, a ja tworzyłam dalej. Słowem – słowo daje radę ;).

 

 • Słowo pisane jest mi szczególnie bliskie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Od wielu lat piszę dzienniki z podróży, mam swojego małego bloga, jestem entuzjastką pięknych materiałów piśmienniczych a w sklepie papierniczym mogłabym zamieszkać.

 

 • Każdy, kto zna mnie osobiście wie, że na wszystko mam zeszyty, zawsze robię notatki, plany, tabelki i listy. Mówią o mnie, że jestem zorganizowana i perfekcyjna. A co ja myślę o sobie? Że pewnie nie raz jeszcze sama siebie zaskoczę.

 


CERTYFIKATY/DYPLOMY

Staram się poszerzać swoje umiejętności, dlatego stale uczestniczę w warsztatach, szkoleniach czy spotkaniach branżowych.

Nie każde z nich kończy się certyfikatem czy wręczeniem dyplomu przez arcyważną osobistość. Ale wszystkie te spotkania, te przeczytane książki, rozmowy, każda porażka i każdy sukces – one poszerzyły moje horyzonty, nauczyły mnie działania i sprawiły, że jestem tu gdzie jestem i robię to co robię.

Czy tych parę dyplomów powie Ci coś o mnie? Z pewnością nie. Ale już to, co mam w Portfolio przybliży Ci znacznie bardziej moją zawodową stronę ;). Zajrzyj więc i tam, a na certyfikaty tylko zerknij:

 

 

 

 

 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

 

 

 

 

 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

 

 

 

 

 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu