Kto to jest bloger? Kiedy można mówić o tym, że ktoś jest lub nie jest blogerem? Czy osoba, która ma bloga to już bloger? Czy dopiero staje się nim, gdy blog zdobywa czytelników? Jaka jest odpowiedź? Nie wiem.

A czemu w ogóle rozważałam tę kwestię? Bo jakiś czas temu Sylwana z bloga Zwykły Zeszyt zapytała, czy spotkamy się w Kielcach na Blogotoku, imprezie dla blogerów, o której nie miałam pojęcia, że dzieje się w moim mieście. Wiecie, ostatnio siedzę w tekstach tak mocno, że w międzyczasie dodali na Insta kilka nowości, o których nawet nie miałam pojęcia 😉 I w tym samym czasie mocno trąbili, że ma odbyć się spotkanie blogerów. Chociaż nie powinnam się z tego tłumaczyć, bo w sumie Blogotok w tym roku pojawia się już siódmy raz w moim mieście. Tak, siódmy! A to oznacza, że jakoś do tej pory nie czułam się blogerem, więc i nie przyswajałam wiedzy, że taka impreza jest.

Ale gdy zostałam zapytana o to, czy będę uczestniczyć w Blogotoku to powiem Wam, że miałam duży dylemat. Po co? Przecież nie jestem blogerem. Wszak mam jakiś blog, czasem coś tu naskrobię, ale przecież niewiele i w zasadzie to od niedawna się tutaj spotykamy. A jednak! Myśl, by poznać Sylwanę i innych blogerów zadecydowała, że już niebawem zobaczę jak od środka wygląda taka impreza. Coś czuję, że mi się spodoba 😉 I jeszcze może okazać się, że jestem blogerem. W sumie, skoro zostałam zakwalifikowana do takiej imprezy to może coś to znaczy 😉

Dodatkowo jestem niezwykle entuzjastycznie nastawiona, bo poznam także tych blogerów przez wielkie B, a wśród nich Janinę, moją idolkę. To ta kobieta, co kocha foki, zna się na statystyce i ma obłędnie piękne tasiemcowe zdania na swoim blogu i Facebooku. I to jest taki poziom mistrzostwa, że Marquez wysiada. A do tego pośród tych jej zdań znajdziecie humor przez duże H i do tego z głośnym “Ha ha”. Także jeśli jeszcze nie wiecie co to Janina Daily to wstydzcie się i czym prędzej poprawcie swoje zachowanie.

To co, z kim widzę się 12 maja na Blogotoku? Dajcie znać kogo spotkam i może macie jakieś rady dla mnie? Przyjmę wszystkie, od tego jak się ubrać po to co mówić 😉

Pozdrawiam,

Marysia

Kategorie: Różne