Jak w 5 krokach przygotować niebanalne kartki na święta?

W ostatnim wpisie doradzałam Wam jak napisać życzenia świąteczne na bloga, stronę www, do mediów społecznościowych czy dla najbliższych. Jeżeli przegapialiście wpis, wystarczy wejść TUTAJ. Pisałam Wam o tym, co powinno znaleźć się w życzeniach skierowanych do prywatnych osób, a co w przypadku oficjalnych kartek, dawałam przykłady na to, co taki tekst powinien zawierać i omawiałam też sposoby pisania kartek tak, by były one niesztampowe i skierowane do konkretnych osób. Zachęcam Was zatem jeszcze raz do odwiedzenia poprzednego wpisu.

A dziś mam dla Was niespodziankę, którą przyszykowałam wraz z Kasią z Fabryki Małego Dizajnu. Jeżeli jeszcze nie znacie jej projektów – to serdecznie zapraszam do odwiedzenia jej strony www.fabrykamalegodizajnu.pl. U Kasi znajdziecie szeroko pojęte projekty dla dzieci, ale nie tylko – od pięknych grafik do powieszenia na ścianie w pokoju dziecięcym, poprzez metryczki urodzeń, chrztu, zaproszenia na chrzciny, koszulki, kubki, a na papeterii ślubnej skończywszy. A jeśli czegoś na stronie nie ma to napiszcie do Kasi – gwarantuję Wam, że na pewno coś wymyśli i zaprojektuje najdziwniejsze nawet rzeczy 😉

Ale wracając do sedna, czyli do niespodzianki – zachęcamy z Kasią serdecznie do tego, byście pisali w święta kartki. Aby Wam to ułatwić wystarczy wykonać kilka kroków.

To nasz przepis na to, by w 5 krokach przygotować niebanalne kartki świąteczne. Co zatem należy zrobić?

1) Wejść w link TUTAJ, by pobrać darmowe kartki świąteczne od Fabryki Małego Dizajnu.

2) Pobrać kartki (macie aż 5 wzorów do wyboru – zobaczcie zresztą poniżej, jakie cuda stworzyła Kasia).

3) Samodzielnie wydrukować kartki.

4) Wypisać życzenia według zasad napisanych TUTAJ w moim artukule pt. “Jak napisać życzenia świąteczne”.

5) Wysłać kartki i być dumnym, że w te święta w końcu Wam się to udało 😀

Mamy nadzieję, że wypisując kartki udzieli Wam się świąteczna atmosfera, sprzyjająca oczywiście wenie. Tego Wam serdecznie życzymy.

Pozdrawiamy,

Kasia i Marysia